طراحی بنر

5 شبکه برای راه اندازی کمپین بنر تبلیغاتی

5 شبکه برای راه اندازی کمپین بنر تبلیغاتی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 بنر تبلیغاتی : هر کسب و کار یا وب سایت جدید نیازمند یک کمپین بازاریابی است تا بتواند به مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کند،  وهم چنین  برای ایجاد یک نام تجاری قدرتمند که بتواند از جمعیت جدا شود نیازمند به کمپین بنر تبلیغاتی است ، راه های متعددی وجود دارد که شما می توانید ابتدا از طریق بازاریابی آنلاین رایگان ، حداقل یک کمپین رایگان  بر اساس بازاریابی محتوا را ایجاد  کنید.
گاهی اوقات، با این وجود، هر چند که تلاش زیادی کرده اید اما  ممکن است این تلاشتان  کافی نباشد، اگر می خواهید واقعا در کسب وکارتان  موفق باشید ، یک بخش مالی از استراتژی بازاریابی تان  را  در نظر بگیرید.

شما می توانید با ایجاد یک کمپین تبلیغاتی بر اساس بنر تبلیغاتی تاثیرات چشمگیری رادر استراتژی فروشتان داشته باشید

 

کجا می توانید یک کمپین بنر تبلیغاتی  را راه اندازی کنید؟

 

 در حال حاضر آژانس تبلیغاتی نیک نگار به عنوان آژانس حرفه ای برتر  در زمینه ای بنر تبلیغاتی  ، طراحی سایت و بهینه سازی و برندسازی می تواند مشاوره خوبی برای راه اندازی کمپین تبلیغاتیتان باشد ، قبل از مشاوره با تیم طراحی بنر نیک نگار ، شما باید اصول بنر تبلیغاتی را مطالعه کنید و نوع بنر را برای نمایش بنر انتخاب کنید

اکنون، بیایید درباره جایی که کمپین تبلیغاتی خود را راه اندازی می کنید صحبت کنیم .

کمپین بنر تبلیغاتی می تواند دقیقا همان چیزی باشد که کسب و کار شما به آن نیاز دارد که با عث جذب بیشتر مشتری وفروش بیشتر محصولاتتان می شود وهم جنین کمپین تبلیغاتی بنر باعث ایجاد برندینگ قوی شرکتتان می شود .

علاوه بر رویکرد مستقیم سنتی ،  بسیاری از کانال های حرفه ای برای انتخاب کمپین تبلیغاتی وجود دارد اما باید بدانید که کدام یک از این کانال ها  تاثیر بسیار زیادی را در بازاریابی ، تبلیغات وفروش خواهد داشت وکدام یک نسبت به دیگری مزایای بیشتر دارد.

در اینجا ما مجموعه ای از کانال های تبلیغاتی را به شما  معرفی می کنیم که عبارتند از :

1- تبلیغات گوگل (Google Display )

بنر تبلیغاتی

بنر تبلیغاتی

یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شبکه تبلیغاتی است  که درسال  2017  تاکنون در دسترس و بسیار موثر می باشد، اگر می خواهید  برای کسب و کار یا  وب سایت و  یا خدمات خود کمپین تبلیغاتی بسازید . Google Display Network ( تبلیغات گوگل ) روش بسیار مناسب وبه صرفه ای برای این کار خواهد بود.

چند روش برای انجام کمپین بنر تبلیغاتی  در گوگل وجود دارد اما باید درقدم اول باید  در مورد چگونگی نمایش تبلیغات در گوگل اطلاعاتی را کسب کنید ، گوگل تقریبا هر بنری  را از استاندارد 300 × 250 پیکسل تا بنرهای  بزرگ در سایز 970 × 90 پیکسل می پذیرد.

 در قدم دوم شما باید محتوای بنر خود را در نظر بگیرید. گوگل بنر های استاتیک و متحرک را قبول می کند، اما شما باید طراحی بنر متحرک 15 ثانیه یا کوتاه تر را در نظر بگیرید تا در شبکه تبلیغاتی خود جذاب وبازدید کننده بیشتری را داشته باشد. همچنین، شما باید از کل فضای بنر خود استفاده کنید و آن را به راحتی از محتوای وب سایت مشخص کنید یعنی  که اگر برای بنر یک پس زمینه سفید را انتخاب کنید، بنر باید با یک  حاشیه  متضاد فریم بندی شود.

درنهایت ، گوگل به شما اجازه نمی دهد از تصاویری استفاده کنید که ممکن است روش  کلاهبرداری باشد و مخاطبانتان را فریب دهد  ودراینصورت کاربران هم نمیتوانند روی پیوندهای شما کلیک کنند.

چرا تبلیغات گوگل انتخاب خوبی است ؟

گوگل یکی از محبوب ترین وقوی ترین کمپین های تبلیغاتی درجهان وب  است، تبلیغات Google Display یک روش عالی برای دسترسی به افرادی است که وبسایت ها رو بازدید می کنند ، از طریق برنامه Gmail یا در YouTube، که محبوبترین شبکه اشتراک گذاری ویدیو از محیط آنلاین امروزی است

به عبارت دیگر، این یک کانال بزرگ  برای کمپین بنر تبلیغاتی موفق است.

به غیر از این، شما می توانید انتخاب کنید که چگونه تبلیغات  خود را بر اساس مخاطبان خاص، زبان ها، کشورها و سایر جمعیت ها، و همچنین در زمینه های مختلف ارائه دهید.

2- تبلیغات بینگ (Bing )

بنر تبلیغاتی

موتور جستجوی مایکروسافت، بینگ ممکن است به اندازه گوگل محبوب نباشد ، اما در عین حال، ارزش آن را حداقل به عنوان یک کانال تبلیغاتی  برای بنر تبلیغاتی  کسب و کار خود در نظر بگیرد.

بر اساس کلمات کلیدی که کاربران Bing هنگام جستجو در اینترنت انجام می دهند، شبکه تبلیغاتی Bing تبلیغاتی مشابه یا مرتبط را برای شرکت هایی که هزینه خدمات خود را پرداخت می کنند، نمایش می دهند.

سیستم بینگ دقیقا شبیه سیستم گوگل است.

چرا سیستم تبلیغاتی بینگ انتخاب خوبی است ؟

سهم کل گوگل در بازار جستجو ایالات متحده پایین تر بوده و از 64٪ قبلی خود به 63.8٪ کاهش یافته است ، سهم جستجوی مایکروسافت از جستجو در حال حاضر 21.6٪  کاهش یافته  است

درنتیجه موتور جستجوی بینگ ممکن است در آینده همانند گوگل دست نیافتنی باشد و طرفدار زیادی را پیدا کند ،  واین در حالیست که برای کمپین های بازاریابی مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است .

شبکه Bing  فقط به یک موتور جستجو محدود نمی شود ، تبلیغات بینگ شما همچنین ممکن است علاوه بر سیستم عامل های شخص ثالث به کانال های دیگر ازقبیل  “سایت های همکار، از طریق ویندوز 10، Cortana و Office،  تحویل داده شود .

3- شبکه های رسانه اجتماعی

رسانه های اجتماعی زیادی به اینترنت اضافه  می شوند تا ارتباط را برای افراد در سراسر جهان برقرار کنند ، در سال 2017 رسانه های اجتماعی برای میلیاردها نفر از مردم که ساعت های بیشتری را دراینترنت صرف می کنند ، به عنوان راهی برای زندگی تبدیل شده است.

این تنها منطقی است که یک کمپین بازاریابی باید در این کانال ها در نظر گرفته شود به منظور رسیدن به مخاطبان مورد نظر خود و صحبت کردن با آنها دقیقا جایی که هستند.

کدام یک از سه رسانه اجتماعی بهترین گزینه  مناسب  برای تبلیغات بنر است ؟

3-ا-  فیسبوک

بنر تبلیغاتی فیسبوک

ما در اینجا با محبوب ترین شبکه اجتماعی رسانه ها روبرو هستیم ، بیش از 2 میلیارد کاربر فعال فیس بوک وجود دارد که در آن روزانه 1.15 میلیارد نفر فعال هستند و میانگین آنلاین بودن آن ها  بیش از 20 دقیقه است. 

علی رغم طرز تفکرتان ، فیس بوک می تواند بهتر از سایر کانال های تبلیغاتی ، تبلیغات خود را به مخاطبان مورد نظر خود ارسال کند .

چرا کمپین تبلیغاتی  فیس بوک راانتخاب کنیم ؟

فیس بوک اطلاعات را از همه کاربرانش جمع آوری می کند، میلیاردها نفر در فیس بوک هستند ،فیس بوک  رسانه ای اجتماعی است که به شما این امکان را می دهد تا به درستی تبلیغاتتان را بر اساس جمعیت شناسی واقعی و تجزیه وتحلیل داده هایی که شمار اندکی از کانال های دیگر دارند مورد بررسی  قرار دهید. به عبارت دیگر، فیس بوک به شما این امکان را می دهد که تبلیغات خود را به طور موثری  مورد هدف قرار دهید،  یعنی شما می توانید تبلیغات سنتی و حمایتی  خودرا در سایر سایت های دیگر هم قرار بدهید .

3-ب- اینستاگرام

بنر تبلیغاتی اینستاگرام

شبکه تبلیغاتی اینستاگرام ممکن است به اندازی فیس بوک محبوب نباشد اما اگر مخاطبان هدف شما مبتنی بر تلفن همراه می باشد می تواند تاثیر به سزایی بر کمپین تبلیغاتی تان بگذارد این در حالیست که تبلیغات دسک تاپی از تبلیغات مبتنی گوشی به مراتب  کاهش یافته است ونتیجه گرفته ایم که تبلیغات مبتنی برگوشی بر کمپین تبلیغاتی  موثرتر است  واین اتفاق هم می افتد که به زودی تبلیغات مبتنی بر تلفن همراه باتوجه به تکنولوژی های به روزی که دارد رفته رفته  جایگزین تبلیغات مبتنی برسیستم  می شوند .

مردم دیگر نیازی به لپ تاپ یا کامپیوتر  ندارند، می توانند همه چیز را بر روی گوشی های هوشمند خود انجام دهند و به همین علت صنعت تبلیغات مبتنی بر تلفن همراه به سرعت در حال افزایش است.

چرا تبلیغات اینستا گرام انتخاب خوبی است ؟

به گفته بسیاری از متخصصان حوزه دیجیتال مارکتینگ ، شرکت های رسانه ای در حوزه دیجیتال مارکتینگ  چهار برابر اثرات بیشتری را در شبکه رسانه ای فیس بوک دریافت کردند . اما آنچه واقعا در این حوزه مهم است این است که Instagram  بیشترین تعاملات را در برندتان خواهد داشت.

اینستاگرام ازهمان پلت فرمی استفاه می کند که فیس بوک استفاده می کند ، ا ما تبلیغاتشان از پست های معمولی متفاوت نیست. بدان معنی است که راه کارهای تبلیغاتیشان با یکدیگر تفاوت دارد این یک واقعیت مهم در تبدیل پول (سرمایه گذاری شده) شما به طرفداران واقعی و مشتریان بالقوه است.

3-ت- توییتر

بنر تبلیغاتی توییتر

به عنوان یک شبکه  بازاریابی، توییتر همیشه به عنوان یکی از کانال های برتر برای توزیع محتوا در نظر گرفته شده است ، نحوه به اشتراک گزاری لینک هایتان در توییتر به صورت رایگان خیلی راحت است ، اما تبلیغات در توییتر به چه صورت است ؟

چگونه شما می دانید که این امکان وجود دارد؟ و در بسیاری از موارد آیا احتمال می رود توییتر انتخاب مناسبی به جای فیس بوک باشد؟

با تبلیغات توییتر، قادر خواهید بود پیام هایتان را تقویت نموده و همچنین با افراد زیادی راجع به برند،محصولات و خدمات تان صحبت کنید.

با توجه به مخاطبان مورد نظر شما در توییتر، این امکان وجود دارد که مواجهه خود را افزایش داده و از طریق یادآوری، بازتوییت، لایک و پاسخ، بیشترین میزان دسترسی را داشته باشید.

چرا توییتر انتخاب خوبی است ؟

در نظر داشته باشید که در مورد تبلیغات اینستاگرام مطالبی مطرح شد و واقعیت این است که این تبلیغات موثر هستند چرا که به عنوان پست های عادی و نتیجه بخش ظاهر می شوند.

موارد فوق نیز در مورد تبلیغات توییتر صدق می کند . همانطور که می دانید بیش از 67 درصد از شرکت های وابسته در ایالات متحده از توییتر برای اهداف بازاریابی استفاده می کنند.

همچنین 74 درصد از مشتریان برندها را در توییتر برای دستیابی به محصولات و خدمات بروز شده دنبال می کنند .تقریبا نیمی از این افراد مایل هستند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت ها دسترسی پیدا کنند .

در شکل زیر میزان استفاده از شبکه های اجتماعی را مشاهده خواهید کرد

بنر تبلیغاتی -آمار

4- تبلیغات کرین (Carbon)

بنر تبلیغاتی کربن

ما تا کنون در مورد برخی از محبوب ترین کانال های رسانه ای برای کمپین بنر تبلیغاتی توضیح دادیم با این حال، کل جهان در اطراف کاربران اصلی از رسانه های اجتماعی، گوگل و مایکروسافت نمی چرخد شما همچنین می توانید یک شبکه  اختصاصی را انتخاب کنید که معاملات  فقط با تبلیغات انجام می شود. کربن یکی از این شرکت ها است.

اگر میخواهید با طراحان و برنامه نویسان ارتباط برقرار کنید شبکه رسانه ای Carbon بهترین گزینه ست ، شما باید تمرکز اصلی را بر طراحی و وبلاگها و وب سایتها اختصاص دهید. این که آیا شما یک بازاریاب یا یک طراح حرفه ای با علاقه به طراحی هستید، شما باید این شبکه را به عنوان یک فرصت عالی برای تست کیفیت تصویر بنر تبلیغاتی تان بدانید .

چرا تبلیغات کربن  انتخاب خوبی است ؟

“تبلیغات کربن” به طور متوسط 100 میلیون بار تبلیغ را در هر ماه عرضه می کند. این تبلیغات قادر است ROI های بهتری به واسطه راهکار منحصر به فرد کسب و کار ارائه دهد .این شبکه به سه حلقه اثر گذار تقسیم شده است و هر حلقه به شدت متمرکز شده تا اثرپذیری باکیفیتی ارائه گردد.

حلقه کسب و کار برای اهداف کسب و کار عمومی شامل حلقه طراحی و توسعه دهنده می باشد.اعضای این شبکه ها و یا حلقه ها فقط از طریق دعوت پذیرفته می شوند به این معنی که تبلیغات شما به احتمال خیلی زیاد در وب سایت های هدفمند و نتیجه دار قرار می گیرند.

5- تبلیغات BuySell

بنر تبلیغاتی بای سل

این نوع تبلیغ متفاوت ترین تبلیغ نسبت به تبلیغاتی است که تاکنون راجع به آن صحبت شده است. در واقع باید گفت این یک نوع بازار تبلیغات است جایی که شما با عنوان تبلیغ کننده ، ناشرانی را مشاهده می کنید که وبسایت های خود را ذکر نموده و دقیقا همان جایی را که برای فضای تبلیغاتی خود می خواهند انتخاب کرده اند.

به طریقی، BuySell به شما این امکان را می دهد تا در تبلیغات مستقیم نسبتا روش سنتی و در عین حال موثر بازاریابی شرکت کنید.

چرا تبلیغات BuySell  انتخاب خوبی است ؟

 هنگامی که شما در بازاریابی مستقیم و تبلیغاتی مشغول به فعالیت هستید، دقیقا می دانید در جایی هستید که قصد دارید تبلیغاتتان را به اجرا بگذارید.

درصورتیکه تبلیغات شما هدفمندتر باشند نگرانی کمتری راجع به تغییر و تبدیل آن خواهید داشت و این موضوع بسیار مهمی است.

به عنوان مثال ، زمینه فعالیت شما فروش لوازم خانگی است و تبلیغاتتان را به وبلاگ های مربوطه ارائه داده اید در نظر داشته باشید که تبلیغات شما دقیقا به مخاطبین مورد نیازتان به منظور جذب مشتریان جدید دستیابی پیدا خواهد کرد.

تبلیغات BuySell واسطی است که برای خرید فضای تبلیغاتی از طریق بازاریابی مستقیم نیاز خواهید داشت. از آنجایی که وبسایت ها به یک دیتابیس عظیم دسته بندی شده اند پیداکردن آنچه که لازم دارید آسان است.

چرا تبلیغات بنری ؟

علیرغم این واقعیت که امروزه میلیون ها نفر از بلاکرهای تبلیغاتی استفاده می کنند ، در صورتی که کانال مناسبی را انتخاب نمایید بنرها می توانند موثر واقع شوند . بر اساس آمار گرفته شده ، بنر تبلیغاتی  می توانند ترافیک تان را تا 300 درصد و اطلاع رسانی و آگاهی از برندتان را تا 63 درصد افزایش دهند.

باوجود این واقعیت که شاید چندان خوشایند به نظر نرسد اما تبلیغات نمایشی در عین حال می توانند انتخاب مناسبی باشند تا زمانی که می دانید چه کاری انجام می دهید.

بر اساس گزارشات موجود ، بتل باکس شرکت تاسیس شده سال 2015 در یک کمپین 9 ماهه موفق به پایه گذاری شرکتی با حداقل 6000 مشتری جدید شد.

بنر های تبلیغاتی 110% نرخ کلیک را ایجاد کرده اند و  ضریب  6.43:1 را برای بازگشت هزینه تبلیغات   ایجاد کرده اند .

درنتیجه ، همانند چند سال اخیر  برخی از آمارهای دیگر منتشر شده توسط سایت Iron Paper  وجود دارد که انتظار می رود  تبلیغات مبتنی بر کامپیوتر  کاهش یابد. به هر حال این بدان معنا نیست که تبلیغات صفحه نمایش نیز ازبین می رود

به عنوان یک واقعیت، انتظار می رود که درآمد متوسط برای هر کاربر در واقع افزایش یا بد ، و مسیر خود را از سال 2015 و 2016 ادامه دهد.

درآمد متوسط ​​برای هر کاربر در بخش بنر تبلیغاتی در حال افزایش است. با وجودی که درآمد تبلیغات بنری مبتنی بر بنر  در حال کاهش است، تبلیغات بنر ی مبتنی بر تلفن همراه با افزایش درآمد از 29.68 دلار در سال 2015 به 39.27 دلار در سال 2016 به هر کاربر اینترنت کمک می کند.

آمار بنر تبلیغاتی

چه چیزی یک بنر تبلیغاتی خوب را ایجاد می کند؟

یک کمپین موفق بنر تبلیغاتی با طراحی بنر شروع می شود . (بله) شبکه تبلیغاتی نیز مهم است  اما اگر بنر تان مفهوم پیام را به طور صحیح به مخاطبانتان انتقال ندهد ممکن است بودجه وهزینه هایی که برای ایجاد کمپین تبلیغاتی کردید هدر رود ، بنابراین، چه چیزی بنر خوبی را برای تبلیغات می سازد؟

  • اندازه

طراحی بنر تبلیغاتی با انتخاب اندازه مناسب شروع می شود، اگر فکر میکنید فقط طراحی بنر تبلیغاتی خاص را مد نظر دارید  ، باید ویژگی های Google Display Network که   در مورد آن توضیح دادیم را مورد بحث قرار دهید ویکی از سه اندازه های محبوب توصیه شده را انتخاب کنید .

گذشته از این ، اگر شما در تبلیغات مستقیم مشغول هستید و مجبور هستید که مکانی برای بنر خود انتخاب  کنید، مکان (تبلیغات نزدیک به محتوای اصلی سایت و هدر سایت ) برای درج تبلیغات بسیار مهم است.

  • طراحی

یک بنر با تصاویر نامنظم می تواند اثرات نامطلوبی را ایفا کند زیرا تمرکز بیننده را بهم می زند و وبیننده بر اهمیت بدنه  بنر توجه میکند .

عناصر مهم برای طراحی:

  • تصویر اصلی محصول
  • تصویر پس زمینه (درصورت انتخاب)
  • پیام
  • Call To Action (دعوت به عمل )
  • قالب بندی

نتیجه:

تبلیغات نمایشی  ممکن است به شما در افزایش آگاهی از نام تجاری خود و گسترش مخاطبانتان کمک کند ، بر خلاف تبلیغات سنتی، تبلیغات آنلاین، بودجه وهزینه بازاریابی شما را تخلیه نخواهد کرد. این نوع تبلیغات از تلویزیون، رادیو و یا تبلیغات چاپی ارزان تر است، به شما این امکان را می دهد که مخاطبان بیشتری را مورد هدف خود قرار دهید و پیام خود را دقیقا به افرادی که می دانید ممکن است در کسب و کار شما علاقه مند شوند، قرار دهید.

کانال های بسیاری برای کمپین بنر تبلیغاتی وجود دارد اما ما دراین مقاله سعی کردیم که 5 کانال مهم که از بهترین کانال های تبلیغاتی بودند را برای شما وبه صورت شفاف توضیح دادیم، پیشنهاد ما این است که حداقل دو مورد از آنها را همزمان انتخاب کنید  وتبلیغات بنر ی خود را در یک پلت فرم تبلیغاتی و در رسانه های اجتماعی برای نتایج بهتر منتشر کنید.

خب حالا شما کدام یک از این شبکه ها را  برای ایجاد کمپین تبلیغاتی بنرتان انتخاب میکنید و چرا انتخاب می کنید؟

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
user-gravatar
تیم طراحی بنر نیک نگار
بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت