طراحی بنر

5 روش برای افزایش ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت

5 روش برای افزایش ترافیک سایت

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

افزایش ترافیک سایت  : سایت تان را طراحی کرده اید تا آن را درسراسر وب به اشتراک بگذارید  حالا همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که مطالب و محتوای زیادی را به و بسایت خود اضافه کنید ولی  این کار در سریعترین زمان انجام نمی شود وباید مرحله به مرحله برای افزایش ترافیک سایت گام برداریم! همیشه مطمئن شوید که مطالب خود را قبل از انتشار بهینه سازی کنید.

مادر نیک نگار به سئو و بهینه سازی سایت توجه خاصی داریم ، ما علاقه  داریم با مشتریانمان کار کنیم تا مطالب با کیفیت بالا را ایجاد کنیم که پیداکردن  بازار هدف شان برای ما جالب و جذاب  است.

این جاست که پنج مرحله ساده بهینه سازی موتور جستجو به میان  می آید، ایده اصلی سئو  این است که محتوایی با کیفیت بالا ومناسب را فراهم کنید   ومخاطبانتان را با این محتوا جذب کنید.یک عنصر دقیق وجود دارد که شامل پنج نکته اصلی افزایش ترافیک سایت است که ما آن را برای شما توضیح می دهیم :

5 روش برای افزایش ترافیک سایت

1- ایجاد یک عنوان جذاب: 

در نوشتن عنوان های خود سعی کنید از کلماتی مثل چرا، چگونه، چه طور، آیا، درباره، بهترین و … در ابتدای عنوان های خود دربازاریابی محتوا استفاده کنید. بازاریابی محتوا، یک رویکرد استراتژیک برای بازاریابی است که روی تولید و توزیع محتوای با ارزش تمرکز دارد. بواسطه این رویه می‌توانید یک مخاطب از پیش تعریف شده را جذب و او را کنار خود حفظ کنید. در مرحله بعد فرآیند بازاریابی محتوایی، لازم است که فرد جذب و حفظ شده را به واسطه راهکارهایی به یک مشتری سودآور تبدیل کنیددر واقع بازاریابی محتوا به این معناست که برای مطالب سایت تان عنوان جذاب وکاربر پسند تعیین کنید. در نوشتن عنوان مقالات سایتتان سعی کنید راستگو باشد. مثلا از شکست ها و موفقیت هایی که در گذشته کسب کرده اید نام ببرید. سعی کنید در ابتدای عنوان های خود از اعداد استفاده کنید. مثلا : 8 راه برای دریافت ایمیل بازدیدکنندگان سایت. استفاده از اعداد علاوه بر ترغیب کاربران به خواندن مقاله مربوطه، مقاله شما از نظر گوگل هم اهمیت بالایی پیدا می کند وبه افزایش ترافیک سایت تان کمک بیشتری خواهد کرد .

2- مطلب شما شامل یک یا دو کلمه کلیدی باشد

کلمه کلیدی چیست : کلمات کلیدی  اصطلاحاتی هستند که در رابطه با متن می باشند و علاوه بر اینکه در ارتباط با موتور های جستجو بکار می روند به کاربران سایت نیز این امکان را می دهد که از محتوای متن ما با خبر شوند. موتورهای جستجو از طریق خزنده ها و ربات هایی که دارند می توانند محتوای صفحات را بخوانند و یکی از مهمترین معیارهایی که این ربات ها برای رتبه دادن و تعیین موضوع آن صفحه در نظر دارند، نحوه بکارگیری کلمات کلیدی است.

بطور حتم مهمترین مکان برای قرار دادن کلمات کلیدی محتوای نوشته خواهد بود. چگونه ممکن است شما در مورد موضوع خاصی بنویسید ولی در هیچ کجای نوشته آن کلمه را بکار نبرید؟
استفاده از کلمه کلیدی در متن به معنی بمباران نوشته نیست، لازم نیست که هر یک خط در میان عین عبارت را تکرار کنید، شما میتوانید با بکارگیری کلمات مرتبط و یا ترکیب های مختلف هم در نتایج گوگل رتبه مناسبی کسب کنید و هم به خوانندگان سایت خود احترام بگذارید. گوگل قادر به تشخیص کلمات هم معنی، مرتبط و همچنین ترجمه انگلیسی عبارت است. بعنوان مثال سه کلمه “ورزش”، “ورزشی” و “Sport” میتوانند تاثیر مشابهی در تعیین کلمه کلیدی صفحه شما توسط گوگل داشته باشند.
بکار بردن بیش از حد یک کلمه یا عبارت در متن موجب میشود گوگل آن را بعنوان یک عبارت عمومی یا حرف ربط مانند “از”، “در”، “است” و غیره بشناسد، در نتیجه کلمه کلیدی صفحه شما نخواهد بود.

3- از تصاویر با کیفیت در مطالب تان استفاده کنید

برای تقویت درک بصری خود دست به قلم شوید و نقاشی بکشید. سعی کنید در مورد موضوعی خاص تمرکز کنید و هر چه به ذهن می آید بکشید. پس از تمرین زیاد و گذشت مدتی به عکس و نقاشی که نگاه کنید در ذهن شما جریانی از ایده ها به وجود خواهد آمد.

یک عنصر بصری به یک وبلاگ کمک می کند تا نه تنها متن را بر روی یک صفحه جدا سازد، بلکه یک روش عالی برای حمایت از افکار و ایده های ارائه شده در وبلاگ را نمایش دهد. اطمینان حاصل کنید که تصاویر با کیفیت بالا و مربوط به موضوع مطالب را انتخاب کنید ، به خاطر داشته باشید که تصاویر مطالب در موتورهای جستجو ظاهر نمی شوند بلکه آنها با ارسال پست در شبکه های  اجتماعی مانند LinkedIn، فیس بوک و توییتر ظاهر می شوند.آمار نشان داده است که 80 درصد کاربران اینترنتی تمایل به مطالبی را دارند که شامل تصاویر مفهومی است ُ، اگر می خواهید کاربران زیادی رو جذب مطالب وبلاگ تان کنید ، حتما در مطالب تصاویر باکیفیت ومرتبط با موضوع استفاده کنید که  در سئو و بهینه سازی  و افزایش ترافیک سایت تان تاثیر به سزایی خواهد داشت.

کسب رتبه در گوگل و افزایش بازدید کننده Organic فرآیند زمانبری می باشد. در صورتی که به سرعت نیاز به بازدید کننده دارید از خدمات تبلیغات گوگل   ما استفاده کنید

  • علائم و نماد ها

برای هر مطلب و موضوع دشواری نماد سازی کنید و در ذهن خود به دنبال تشابه و تضاد های بین شان بگردید. با این روش کمک شایانی به یادآوری راه حل مسائل خواهید کرد، نماد ها و علائم همیشه در ذهن بهتر جای می گیرند.

  • درون نگری کنید

در مواجه با مسائل و مباحث جدید و پیچیده پس از کمی بررسی اقدام به درون نگری کنید، مسائل را به اجزای کوچکتر دسته بندی کنید و جزئی نگرتر باشید، پیشینه اجرای مختلف مسئله را بررسی کنید و در ذهن خود ارتباط بین اجرا را بسازید، برای اینکار از قلم و کاغذ استفاده کنید!

در کل یادتان باشد از جمله راه های مفید و موثر برای یادگیری بهینه تر استفاده از تصاویر، نماد ها، نمودار ها و … است. سعی کنید حافظه بصری خود را تقویت کنید و از مزایای آن استفاده کنید!

بک لینک درافزایش ترافیک سایت

4- پیوند به مقالات مرتبط یا صفحات وب

لینک داخلی در افزایش ترافیک سایت و سئو : لینک داخلی به لینک هایی گفته میشوند که به صفحاتی ارجاع داده میشوند که به ادرس خود سایت یکی هستند.یعنی ادرس کلی منبع و مقصد یکی هستند.

اگر یک استراتژی بازاریابی محتوا را برای چند ماه یا بیشتر داشته باشید، احتمالا در وب سایت شما تعدادی پست وبلاگ وجود دارد. با این حال، بعید است که یک کاربر در همه پستهای وبلاگ شما  جستجو کند تا مقالات مرتبط را بخواند. با پیوند دادن به سایر پست های مربوط به وبلاگ، آنها را برای کاربرانتان آسان کنید. معمولا ما حداقل سه پیوند را در هر پست وبلاگ قرار می دهیم، اما این تعداد می تواند بالاتر یا پایین باشد.

چند دلیل مهم  برای بک لینک یا پیوند داخلی در سئو و بهینه سازی سایت برای افزایش ترافیک سایت وجود دارد که شبکه ای از صفحات مشابه ومرتبط را در وبسایت تان ایجاد می کند 1- زمان بازدید کاربران را در سایت افزایش می دهد 2-  تعداد صفحات هر بازدید کننده را افزایش می دهد 3- به مدیر وبسایت اجازه میدهد که قدرت رنک ( Link Juice ) را در کل وبسایت تقسیم کند. 4-   به مدیر وبسایت این امکان را میدهند که اطلاعات تکمیلی را در مورد یک پست در داخل خود وبسایت به خود کاربر بدهد. همه این شاخص های مثبت برای موتورهای جستجو هستند که وبسایت شما اطلاعات مفیدی برای بازدیدکنندگان ارائه  و احتمال افزایش وب سایت شما در صفحات نتایج را افزایش دهد.

5- توضیحات متا در مطالب

در میان متا تگ‌ها، توضیحات متا (Meta Description) از اهمیت بالایی برخوردار است. تگ توضیحات متا در واقع چکیده‌ای از محتوای سایت را ارائه میدهد که از چشم بازدیدکنندگان پنهان است و فقط برای درک بهتر موتورهای جستجو استفاده میشود.

این که آیا شما یک توضیح متا برای پست وبلاگ خود ارائه می دهید، همیشه در نتایج جستجو ظاهر می شود.؟ آیا بهتر نیست که توضیحات متا را به صورت صریح وروشن بیان کنیم؟

چرا باید از متای توضیحات در مطالب سایت  استفاده کنیم؟

کلمه کلیدی و توضیحات متا در مطالب  برای سئو سایت مهم هستند و از متای توضیحات برای نمایش در صفحه نتایج گوگل استفاده می‎شود که می‌تواند خلاصه‌ای از محتوای نوشته شما باشد. به زبان ساده‌تر کلمه کلیدی و توضیحات متا در مطالب  عبارات مهمی هستند که برای جستجوی موضوعی در موتورهای جستجو از آنها استفاده می‌شود، حال اگر از این کلمات در متای توضیحات مطالب  استفاده کنید تا حد مطلوبی در رتبه بندی شانس بیشتری خواهید داشت و می‌توانید در صفحات بالاتری قرار بگیرید.

اگر می خواهید در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو و نحوه ی آن در استراتژی بازاریابی اطلاعات بیشتری کسب کنید با مشاوران سئو و بهینه سازی سایت نیک نگار تماس بگیرید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
user-gravatar
تیم طراحی بنر نیک نگار
بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت