طراحی بنر

طراحی کارت ویزیت

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت چیست؟

طراحی کارت ویزیت و کارت ویزیت برای تبلیغات و بازاریابی شما به طور مستقیم استفاده نمی گردد . اما از آنجا که اولین مرحله تعامل شما با مشتری یا ارباب رجوع توسط ارائه کارت ویزیتتان می باشد و با توجه به این نکته  که برخورد نخست همیشه مهم و تاثیر گذار خواهد بود، کارت ویزیت به طور غیر مستقیم بخشی از کار بازاریابی و تبلیغات شما را عهده دار خواهد بود .
کارت ویزیت معرف شما و پلی برای دسترسی مشتریان به شماست. کارت ویزیت ابزاری تبلیغاتی با ابعاد کوچک است که اگر به درستی طراحی و اجرا شده باشد می‌تواند در ذهن مشتریان و مخاطبان حک شود.

اطلاعات موجود در کارت ویزیت معمولا شامل نام و نشان شما یا کسب‌و‌کارتان و همچنین شامل خدماتی می‌شود که ارائه می‌دهید. طراحی کارت ویزیت باید مختصر و مفید باشد به نحوی که با اولین نگاه ضروری‌ترین عناصر موجود در آن یعنی مشخصات و نحوه ارتباط با شما به چشم بیننده بیاید. هرچه اطلاعات موجود درطراحی کارت ویزیت مختصرتر و مفیدتر باشد شانس به خاطر سپرده شدن آنها بیشتر خواهد بود. مسلما طراحی کارت ویزیت فقط برای رونق و توسعه بازاریابی کافی نیست و فقط تکمیل کننده عناصر تبلیغاتی دیگر بوده و راه های ارتباطی با شما را در اختیار مشتریان و مخاطبان قرار می دهد. همیشه دیدارها و برخورد های اول اهمیت بیشتری دارند و این امر در کارهای رسمی اهمیت چندین برابری پیدا می کند.

چند دلیل ساده برای استفاده از کارت ویزیت :

  • معرفی کسب وکار
  • ارائه آدرس
  • معرفی تخصص وتوانمندی ها
  • نحوه تعامل دوجانبه
  • بازی سازی
  • ارائه کارت تخفیف 

مزایای استاندارد بودن کارت ویزیت:

  • هزینه مناسب تر
  • سرعت چاپ بیشتر
  • دور ریز کمتر
  • تشخیص به عنوان کارت ویزیت و قرار گیری در کیف

البته این بدان معنانیست که شما نتوانید ابعاد و طرح های مختلف را چاپ نکنید.

شما به هر شکل که بخواهید می توانید این کار را انجام دهید ولی باید هزینه و زمان بیشتری را صرف نمایید.

طراحی-کارت-ویزیت

عناصر طراحی کارت ویزیت

نام شرکت یا شخص، لوگو و درج راه های مختلف ارتباطی شرکت از عناصر اصلی و مهم طراحی کارت ویزیت به شمار می رود. بهره گیری از طرحی خلاق و جذاب تاثیر مثبتی را بر روی ذهن بیننده خواهد گذاشت. مشتریان دارایی اصلی یک کسب و کار هستند، پس بنابراین زمانی که شما یک تصویر زیبا و خلاق را بتوانید در ذهن مشتریانتان درج کنید در واقع باعث ماندگاری بهتر و بیشتر نام و برند خود در میان آن ها شده اید و پیشرفت خوبی را خواهید داشت.

نکاتی مهم در رابطه با موفقیت و پیشرفت کسب و کار

هر کسب و کاری برای معرفی خود و ماندگاری اش در بین مردم و مشتریانش به چند عنصر اصلی نیازمند است که طراحی کارت ویزیت یکی از آن ها به شمار می رود. عناصر مهم در جهت توسعه و پیشرفت کار و حرفه شما عبارتند از:

۱-طراحی لوگو ی مناسب

لوگو برنوع طرح و رنگ کارت ویزیت نیز تاثیر زیادی دارد.

۲-طراحی کارت ویزیت و چاپ کارت ویزیت 

به عنوان تنها عنصر تبلیغاتی که می تواند با طرحی جذاب همیشه همراه مشتریانتان باشد و در مواقع نیاز آن ها را دعوت به همکاری با شما کند.

۳-طراحی وب سایت

با درج راه ها ارتباطی از جمله آدرس وب سایت شرکتتان در کارت ویزیت مخاطبان را به نحوی به روز تر و جامع تر با حرفه و تخصصتان آشنا می کنید.

۴-طراحی سر برگ

سربرگ های اداری کارهای شرکتی و سازمانی شما را منظم و هماهنگ تر نشان می دهد.

الفبای اجرای طراحی کارت ویزیت چیست ؟

 اولین نکته ای که برای چاپ کارت ویزیت به ذهن خطور می کند، طرح آن است. طراحی و چاپ یک کارت ویزیت مناسب به معنی به تصویر کشیدن و ارائه نوع فعالیت و تجارت شما بوده و یک کارت ویزیت خوب باید طوری طراحی شده باشد که بتواند بلافاصله توجه بیننده را به خود جلب کند و او را تشویق به دریافت و نگه داشتن کارت ویزیت شما نماید.

این یعنی برقراری ارتباط اولیه با مشتری که باید به بهترین نحو انجام شده و بهترین تاثیر خود را بر روی مخاطب بگذارد.

کارت ویزیت یک ایستگاه اطلاعاتی مهم در مورد شما و کاری که انجام می دهید محسوب می شود؛ به عبارت دیگر چاپ کارت ویزیت شناسنامه کسب و کار شما بوده و خریدار محصول با دیدن این شناسنامه ی کوچک ترغیب می شود که از خدمات و محصولات شما بهره مند گردد.

اما برای بسیاری افراد، مساله طرح کارت ویزیت گاهی به صورت مشکلی غیرقابل حل درآمده و شاید باعث انصراف آن ها در چاپ کارت ویزیت خود شود.

وب سایت هایی به این منظور وجود دارند که در بخش طراحی آنلاین آن می توانید در هر سن و موقعیت شغلی مهارتی باشید از آن بهره ببرید. پنل یا صفحه های کاربری برای طراحی چنان ساده در نظر گرفته شده اند که شما بتوانید به راحتی از آن استفاده کرده و نتیجه کار خود را در همان لحظه مشاهده کنید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.