طراحی بنر

روش نوشتن کلمات کلیدی

کلمات کلیدی

روش نوشتن کلمات کلیدی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

کلمات کلیدی : ما باور داریم که شما قبلا چندین نکته رایج از قبیل : چگالی کلمات کلید ی ، استفاده ازکلمات کلید ی در توضیحات متا و استفاده از پاراگراف اول و غیره را شنیده اید  ، ما چیز جدیدی را به شما معرفی نمیکنیم بلکه همه این موارد گفته شده را درچند سطر دراین مقاله برای شما خلاصه می کنیم.

اگر شما از پلاگین تجاری سئو استفاده نمی کنید پس بهتر است که مقاله خود را خودتان بهینه سازی کنید ، این راهنمای مختصر چگونگی نوشتن مقالات SEO با کلمات کلیدی را در چند مرحله ساده به شما نشان می دهد ، شما همچنین می توانید  به چک لیست سئو خود مراجعه کنید، که ما  برای سئو  و بهینه سازی موتورهای جستجو دراین مقاله به طور مختصر اشاره می کنیم.

کلمات کلیدی

روش نوشتن کلمات کلیدی در مطالب

قبل از اینکه مراحل نوشتن مقاله سئو سایت با کلمات کلید ی را شرح دهیم ،  ابتدا  می خواهیم شما را با مفهوم چگالی کلمات کلیدی آشنا کنیم ، چگالی کلمات کلید ی، درصدِ استفاده از یک کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی به نسبت تعداد کل کلمات محتوای یک صفحه است. در مبحث سئو و بهینه سازی سایت، چگالی کلمه کلیدی می تواند به عنوان فاکتوری برای تشخیص مرتبط بودن محتوای یک صفحه با کلمه کلیدی اصلی استفاده شود.

در اواخر سال ۱۹۹۰، چگالی کلمات کلید ی فاکتور مهمی در رتبه بندی یک سایت به شمار می آمد. با این وجود، زمانی که وبمسترها به اهمیت چگالی کلمات کلیدی در سئو پی بردند، به قدری از کلمات کلیدی در متن صفحه استفاده می کردند که خواندن محتوا عملاً غیر ممکن می شد.

به همین دلیل موتورهای جستجو، به خصوص گوگل، تصمیم گرفتند که میزان اثرگذاری این عامل را در سئو به حداقل برسانند. در حال حاضر اگر سعی کنید با  Keyword Stuffing، چگالی کلمات کلیدیتان را بالا ببرید، وب سایت شما توسط گوگل جریمه خواهد شد.

بسیاری از متخصصان سئو معتقدند که چگالی کلمات کلید ی باید بین ۱ تا ۳ درصد از کل محتوای یک صفحه باشد. اگر تعداد کلمات کلیدی محتوای شما از این مقدار بیش تر شود، گوگل آن صفحه را به عنوان اسپم شناسایی می کند.

البته گفته های بالا به این معنی نیست که نباید از کلمات کلید ی در محتوای خود استفاده کنید، بلکه باید این عبارات را به شکلی معقول و کافی در محتوای خود به کار ببرید.

keywords

  • یافتن کلمات کلیدی

فرض میکنیم که شما کلمه یا کلمات کلیدی خود را پیدا کره اید وبرروی کلمات کلید ی سایت تان تمرکز کرده اید، برای رتبه بندی کلمه کلید ی تان ابتدا باید در مورد ابزار Google Ad-words دانش کافی داشته باشید ، تا  بتوانید رقابتی بودن کلمه کلید ی تان را بررسی کنید ، هم چنین شما می توانید برای بازدید بیشتر مطالب ارگانیک برای سایتتان بنویسید.

  • ازتگ های Header در عنوان مطالب استفاده کنید

هنگام نوشتن مقاله شما باید از تگ H2 برای عناوین و تیتر مطالب خود استفاده کنید ،این به شما کمک می کند تا ایده های خود را سازماندهی کرده و به راحتی آنها را بخوانید و همچنین مکان مهمی برای قرار دادن کلمه کلیدی خود می باشد.موتورهای جستجو به کلمه کلیدی که در تیتر (H2) قرار می گیرد توجه بیشتری دارند بنابراین سعی کنید که حتما کلمه کلیدی تان را در تگ H2  درج نمایید تا مورد توجه خزنده های گوگل قرار گیرد.

  • عنوان ، تگ H1 و متاتوضیحات که بسیار مهم هستند

یکی از مهم ترین مکان هایی که شما می توانید از کلمه کلیدی مورد نظر خود در  استفاده کنید، عنوان ، تگ H1 و متا توضیحات مقاله شما است ، عنوان باید جذاب وخوانا باشید برای مثال اگر کلمه کلیدی شما “ماشین ” است است از عناوین های ” تعمیر ماشین 206″ یا “آموزش تعمیر ماشین 206” در مطالب خود استفاده کنید.

  • چگالی کلمات کلیدی

روش نوشتن کلمات کلیدی

چگالی کلمات کلیدی در سئو سایت و بهینه سازی سایت  یکی از معیارهایی است که در بهینه سازی موتور جستجو جهت بررسی اینکه صفحه موررد نظر راجع به چه چیزی است استفاده می شود. چگالی کلمه کلیدی یک صفحه، درصد کلمات کلیدی به باقی کلمات در یک صفحه وب تعریف می شود. در موتورهای جستجوی اولیه، چگالی کلمات کلیدی به عنوان مهمترین عامل جهت مشخص کردن رتبه یک صفحه استفاده می شد ولی در حال حاضر این معیار از اهمیت کمتری برخوردار است زیرا داشتن چگالی زیاد کلمه کلیدی باعث جریمه شدن توسط موتورهای جستجو مخصوصا گوگل خواهد شد و سایت به عنوان اسپمر معرفی می شود.

برای مثال ، چنانچه یک کلمه 5 مرتبه در صفحه ای که حاوی 100 کلمه است بکار رود ، چگالی این کلمه 5% می باشد. چنانچه چگالی یک کلمه بسیار پایین باشد ،موتورهای جستجو اهمیت زیادی به آن نخواهند داد. و اگر چگالی خیلی بالا باشد ، موتورهای جستجو ممکن است سایت شما را به عنوان اسپمر در نظر بگیرند . در صورت وقوع این اتفاق ، موتورهای جستجو صفحه مورد نظر را جریمه نموده  و جایگاه آن صفحه در نزد موتورهای جستجو به شدت افت می کند.
تعداد بهینه برای چگالی کلمات کلید ی ما بین 5 تا 7 درصد  در هر صفحه است . در مورد عبارات کلیدی ، شما بایستی مجموع چگالی هر کلمه بکار رفته در عبارت را بصورت جداگانه محاسبه نمائید تا مطمئن شوید که از چگالی مناسبی برخوردار می باشد .

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
user-gravatar
تیم طراحی بنر نیک نگار
1دیدگاه
  • ارسال شده در10:06 ق.ظ,مارس 12, 2018

    بسیار مفید بود ، از شما ممنونم

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت