طراحی بنر
 

تبلیغات گوگل

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات کلیکی و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با کارشناسان با تجربه ما تماس حاصل نمایید
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

تبلیغات گوگل بهترین، ساده ترین و موثرترین روش برای آگهی دهندگان و تبلیغ کنندگان اینترنتی، جهت بدست آوردن بهترین موقعیت بر روی موتورهای جستجوگر می باشد. در خلال چند روز، متن تبلیغ وب سایت شما بر روی موتور جستجوگر و سایتهای شریک آن که شما حضور و تبلیغ خود را برروی آن خریده اید، ظاهر می گردد. بنابراین برای تمام تبلیغ کنندگان در هر سطحی که باشند، موتورهای جستجوگر ترافیک سایت شما را تضمین می کنند.  تبلیغات گوگل یا PPC  یک پلت فرم پرطرفدار و قدرتمند است که به سرعت ترافیک سایت را افزایش و  بازدید کننده های هدفمندی  را به سایت شما هدایت می کند، کارشناسان تبلیغات گوگل یا PPC  ما  در نیک نگار با استفاده از روش های  تخصصی ، استراتژی های تبلیغات کلیکی (PPC) حرفه ای تری را به شما ارائه می دهند. ما انواع تکنیک های اثبات شده را به کمپین های تبلیغاتی شما  اضافه می کنیم  تا تبلیغات کلیکی ( PPC ) بالاترین سود را برای شما داشته باشد.

تبلیغات کلیکی

استراتژی های تبلیغات کلیکی نیک نگار:

تجزیه و تحلیل بازار

 • تبلیغات سفارشی وانحصاری
 • بازاریابی ، ارتباط وهدف قراردادن بازار
 • جستجووانتخاب کلمات کلیدی درحال توسعه
 • دسترسی به تمامی کلوب های تبلیغاتی AdWords و Bing

تیم طراحی سایت و سئو نیک نگار یک کپی از بنر تبلیغاتی طراحی شده مربوط به صفحات فرود وکلمات کلیدی سایتتان را به کمپین تبلیغات کلیکی (PPC) تزریق می کند .

کمپین مدیریت و خدمات بهینه سازی تبلیغات کلیکی (PPC)

سریعترین و ساده ترین راه برای جذب مشتریان بیشتر

نیک نگار خدمات مدیریتی تبلیغات گوگل  موثر را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به سرعت و به آسانی مشتریان بیشتر و بازدیدکنندگان بیشتری دریافت کنید.

ما Google AdWords  و تبلیغات  Bing  را برای افزایش دسترسی شما و جذب  افرادی که در جستجوی محصولات یا خدمات هستند به شما پیشنهاد می هیم.

تبلیغات گوگل در تبلیغات کلیکی

با تیم طراحی سایت نیک نگار PPC یا تبلیغات گوگل  یک نوع استراتژی “فقط پرداخت وجه  وچشم پوشی از آن” نیست  زیرا برای به حداکثر رساندن سرمایه خود تبلیغات گوگل نیاز به به روز رسانی مداوم، آزمایش ها و اصلاحات دارد.

آیا شما بیشترین ارزش را از کمپین AdWords  فعلی خود دارید؟

ما مدیریت کمپین ومشاوره تبلیغات گوگل مطمئن وتضمین شده را به شما ارائه می دهیم ، بنابراین برند تان را به مشتریان علاقه مند که دنبال محصولات وخدماتتان هستند معرفی کنید.

تیم سئو و طراحی سایت نیک نگار با تبلیغات گوگل (PPC) چگونه  می توان به رشد کسب وکارتان کمک کند ؟ 

 • بررسی کلمات کلیدی تبلیغات کلیکی (PPC)

بهینه سازی موقعیت مکانی  پیشنهادی وهزینه برای هرکلیک  (PPC) برای بالاترین سود مالی، نیاز به یک چرخه دائمی آزمایشی – تخصصی و هم چنین اجرا در رقابت با دیگر تبلیغ کنندگان  دارد. ما به طور مستمر صفحات فرود شما (Landing Page) و متن تبلیغات شما را بهینه سازی می کنیم و عملکرد را بهبود می بخشیم تا کیفیت ترافیک وب سایت را بالا ببریم و تعداد مشتریان جدید را افزایش دهیم.

 • رسیدگی تبلیغات کلیکی (PPC)

ما فرصت های جدید و کاهش هزینه های اضافی را  با نگاهی دقیق تر به کمپین های قبلی  یا فعلی شما را پیدا می کنیم و  به طور منظم عملکرد کمپین شما را بررسی خواهیم کرد.

 • طراحی بنر تبلیغات کلیکی (PPC)

شما فقط چند ثانیه برای طراحی بنر کمپین تبلیغاتی تان فرصت دارید  ،ولی اگر زمان تان محدود است یا دانشی درزمینه طراحی بنر ندارید و  می خواهید بنر تبلیغات گوگل تان جذاب ومنحصر باشد  . تیم طراحی بنر نیک نگار  بنر تبلیغاتی وهم چنین  صفحات فرود بهینه سازی شده  را برای شما طراحی می کنند.

 • بازاریابی وهدف گیری تبلیغات کلیکی (PPC)

اکثر بازدیدکنندگان در بازدید اولیه از سایت شما ،  برای خرید آماده نیستند زیرا پیشنهادهای خرید شما را نمی بینند،. هدف گیری  /  بازاریابی  به شما این امکان را می دهدکه دوباره در مقابل این بازدیدکنندگان علاقه مند در سراسر وب قرار بگیرید و آنها را به محصول و خدمات خود بازگردانید واین به افزایشROI  تبلیغات تان کمک بسزایی می کند.

 • مشاوره وگزارش تبلیغات کلیکی (PPC)

مدیر تبلیغات کلیکی ( PPC ) شما  ، آنالیز  وگزارش دقیقی را از عملکرد کمپین تبلیغاتی تان ارائه می کند. این مشاوره شامل عناصری مانند هزینه کلمات کلیدی فردی، تغییر ، هزینه هر کسب و کار، ردیابی ROI و غیره است.

بهینه سازی کمپین تبلیغات کلیکی ( PPC ) خود را شروع کنید ودرآمد بیشتری کسب کنید  ! همین حالا  با یکی از  مشاوران PPC ما تماس بگیرید و راه اندازی کمپین تبلیغات کلیکی کسب وکارتان را به ما بسپارید  .

چرا شما به یک شرکت مدیریت تبلیغات کلیکی نیاز دارید ؟

کسب رتبه در گوگل و افزایش بازدید کننده Organic فرآیند زمانبری می باشد. در صورتی که به سرعت نیاز به بازدید کننده وجذب مشتری دارید  دارید تبلیغات PPC برای شما یک راه حل قدرتمند است.

مشاوران Google AdWords  نیک نگار می توانند به شما کمک کنند :

 • جذب بیشتر مشتری ، رشد فروش آنلاین و اطلاعات خود را در مقابل مردم سریعتر دریافت کنید.
 • هدف قرار دادن مناطق وجوامع افراد خاص به طور موثر و معرفی کردن  کسب و کار شما به بازار جهانی
 • مشخص می کنیم که چه کسانی تبلیغات شما را دریافت می کند، بر اساس هر چیز از لحاظ جمعیتی تا روزهای زمانی که بیشترین جستجو برای محصولات و خدمات شما را دارند.
 • با تنظیم بودجه ها و محدودیت های دیگر، هزینه تبلیغات تان را کنترل می کنیم.
 • رسیدن به مخاطبان تلفن همراه (گزارش دستگاه های تلفن همراه برای 53٪ از کلیک های جستجو پرداختی)
 • دریافت فراخوانی های بیشتر (69٪ از جستجوها در دستگاه تلفن همراه، یک کسب و کار را مستقیما از نتایج جستجوی Google فراخوانی می کند)
 • حساب Adwords  معلق وغیر فعال شما را به یک حساب فعال وسودمند تبدیل می کنیم.
 • مهمتر از همه، این یک راه موثر برای رسیدن به هدف است ، برخی از اصطلاحات کلمات کلیدی برای PPC و SEO به شدت رقابتی هستند و برخی از شرکت ها سالها به طور انحصاری برای SEO سایت خود کار می کنند تا موقعیت های بالا را برای این کلمات کلیدی حفظ کنند، با این حال، با استفاده از مشاوران تبلیغات گوگل AdWords  شرکت نیک نگار شما می توانید خود را در بالاتر از رتبه این شرکت ها قرار دهید و شروع به حداکثر رساندن بازده خود کنید.
تبلیغات گوگل
گوکل ادوردز

پیش به سوی تبلیغات گوگل ادوردز

اگر برای کسب و کار آنلاین خود تبلیغات مختلفی را تجربه کرده‌اید و به نتیجه‌ای نرسیده‌اید، توصیه می‌کنیم تبلیغات گوگل را با جی ادز امتحان کنید.

ما برای تبلیغات گوگل راه های مختلفی پیش روی شما گذاشته ایم. شما می توانید کل مدیریت و اجرای کمپین تبلیغاتی خود را به ما بسپارید و روزانه از کارکرد کمپین خود گزارش دریافت کنید و یا اینکه تمامی کارها را خودتان انجام دهید و ما فقط حساب شما را شارژ کنیم.

اینکه چقدر می‌خواهید برای تبلیغ در گوگل هزینه کنید بستگی به خودتان دارد، می‌توانید از پلن‌های ادوردز با قیمت پایین شروع کنید و پس از مشاهده موفقیت، بودجه تبلیغات خود را افزایش دهید.

در تبلیغات گوگل شما تنها زمانی که کسی واقعا به محصول شما علاقمند باشد و روی تبلیغ آن کلیک کند، هزینه می‌پردازید. پس نگران هزینه هایی که برای تبلیغات می‌کنید، نباشید

گوگل adwords
تبلیغات گوگل

تبلیغات در گوگل چگونه عمل میکند؟ 

تبلیغات در موتورهای جستجو یکی از مهمترین و موثرترین انواع تبلیغ و بازاریابی می باشد  google یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین موتورهای جستجواست که در بین کاربران اینترنتی ایران نیز دارای محبوبیت بالای می باشد.تبلیغات گوگل یکی از روشهای بازاریابی موتورهای جستجومی باشد که در کمترین زمان هدفمندترین بازدید کنندگان را به وب سایت شما هدایت می کند. 

در این نوع تبلیغ آگهی شما در Adwords  بصورت رایگان قرار میگرد و شما فقط در صورتی که مخاطبین روی تبلیغات شما کلیک کرده باشند پول پرداخت میکنید و هزینه آن بستگی به کلمات کلیدی که برای تبلیغ سایتتان انتخاب کرده اید دارد.اگر شما تبلیغات خود را در سایتی قرار دهید که محتوای آن مرتبط با خدمات شما نباشد ویا آگهی شما در صفحاتی که مرتبط نیستند نمایش داده شود یاهزینه آگهی بر اساس تعداد دفعات نمایش از شما دریافت شود تمام هزینه هایی که سرمایه گذاری کرده اید به هدر خواهد رفت اما در سیستم تبلیغ در گوگل نمایش آگهی فقط بر اساس ارتباط جستجو با واژهای کلیدی تعین شده خواهد بود.

هزینه ی تبلیغ گوگل چگونه محاسبه می شود؟

هنگام درج یک تبلیغ در گوگل، شما قیمت مورد نظر خود برای هر کلیک را مشخص می‌کنید و عبارت خود را برای جست و جوی کاربران وارد می‌نمایید. سپس گوگل با توجه به هزینه و رقابت تبلیغ شما مشخص می‌کند که تبلیغ در کجا ( بالای صفحه ۱ ، پایین صفحه ۱ ، بالای صفحه ۲ و … ) نمایش داده خواهد شد. از آن پس نیز شما بابت هر کلیک به مقدار معین شده پول پرداخت می‌کنید که از شارژ شما کم می شود. اگر بخواهید جایگاه بهتری پیدا کنید، هزینه را به میزان تعیین شده گوگل بالا می‌برید.

خدمات مدیریت گوگل  AdWords چگونه کار می کند ؟

هزینه به سادگی در محدوده  وسیعی از کلمات کلیدی مرتبط پاسخگو نیست ، هنگامی که شما با نیک نگار  كار می كنید، یک حساب مدیریتی اختصاصی به شما داده می شود كه چگونگی هدف قرار دادن گروه های تبلیغاتی خاص و بخش بندی کمپین تان را بررسی کنید  به نحوی كه نسبت هزینه به تبدیل را به حداكثر برسانید.

در نیک نگار استراتژی تبلیغات کلیکی (PPC) شما با بررسی کمپین کنونی شما (در صورت وجود) ، و تجزیه و تحلیل دقیق وب سایت و صنعت شما آغاز می شود.

در قدم بعد، ما عبارات کلیدی واقعی ودرست را برای شروع کمپین تان پیدا خواهیم کرد. ما با دقت ، مقادیر بسیار رقابتی را با کلمات کلیدی طولانی مدت ( Long-Tail) که کم رقابت تر هستند توازن می دهیم.

انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای موثر ترین موقعیت ها  مهم تر از هرچیزی برای بازاریابی موثر است، همانطور که گوگل همچنان به جستجوی صفحات نتایج موتور جستجوی خود می پردازد، فرصت های شما هم برای تبدیل به مشتری های جدید به طور مداوم در مرحله مانع  تکامل می یابد.

تبلیغات گوگل معمولاً در قسمت بالا یا قسمت سمت راست نتایج جستجوی طبیعی نشان داده می شوند. در کنار این لینک ها معمولاً عبارت “Ad” یا “Sponsored Links” به چشم می خورد. کاربران با کلیک بروی آن لینک ها مستقیماً به وب سایت اصلی منتقل می شوند.

تبلیغات گوگل رایگان
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.