طراحی بنر

طراحی بنر متحرک

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بنر متحرک GIF

بنر متحرک : به نظر شما چه تصویری  بهتر است  که مدت زمان کمتری را برای ایجاد یک ویدیو صرف کند؟

امروز من می خواهم با شما درباره بنر متحرک گیف  و نحوه ساختن تبلیغات بنر متحرک  GIF صحبت کنم. اما قبل از اینکه به جزئيات درباره بنر متحرک GIFبپردازیم، بیایید دریابیم که دقیقا چه معنی دارد:

بنر متحرک گیف GIF چیست؟

بنر متحرک گیف بنر های متحرک واستاتیکی هستند که حاوی تصاویر و متن ، و دارای پسوند .gif می باشند، بنر های متحرک گیف شامل تعدادی از تصاویر (فریم ها) هستند که بعد از دیگری نمایش داده می شوند و بنابراین حس حرکت را ایجاد می کنند. یک بنر متحرک  گیف فقط  حاوی  یک فریم استاتیک است.

بنابراین، اگر یک تصویر ، هزاران کلمه ارزش داشته باشد، بنر گیف  GIF چه تعداد  کلمه ارزش  دارد ؟ جواب بی نهایت است چون طراحی بنر گیف  می تواند تاثیر بسزایی در تبلیغات شما داشته باشد.

شاید شما  بسیاری از بنرهای متحرک  GIF را در اینترنت ببنید  و تعجب کنید که چگونه می توان چنین چیزی را ایجاد کرد که به نظر می رسد خیلی خوب وخلاقانه  ست  وآیا طراحی بنر گیف ساده با تلاش کمی انجام می شود؟ بنرمتحرک گیف که به صورت حرفه ای طراحی میشود مقداری زمانبر است که  البته تیم طراحی لوگو و طراحی سایت نیک نگار بنر متحرک گیف را در کمترین زمان به صورت کاملا حرفه ای در اختیار مشتری می گذارند .

مخفف بنر متحرک GIF : G raphic I nterchange F ormat

تاریخچه بنر متحرک گیف :

استارت طراحی بنر متحرک گیف در سال June 1987  توسط استو ویلهیت از compuserve  زده شد ،

در ابتدا بنر گیف  GIF سیاه و سفید بود و سپس رفته رفته  به 256 رنگ تبدیل شد،  بعضی از طراحان اولیه وب قبل از اینکه صفحات وب را راه اندازی کنند، از این نوع بنر گیف گیف در صفحات وب خود استفاده می کردند. برای مثال نمونه بنر گیف ” سایت های در دست ساخت” که قطعا در دنیای وب مشاهده کرده اید.

پیشرفت بنر متحرک گیف:  

در چند سال اخیر تا امروز  شرکت ها و  موسسه های  تجاری  در ایران طرفدار بنر متحرک گیف برای تبلیغات خود بوده اند   و از بنر متحرک Gif  در کانال ها وشبکه های اجتماعی خود استفاده میکنند .  

مزایای بنر متحرک GIF

از دیدگاه  بازاریابی، مزایا و معایب استفاده از بنر گیف  gif در کمپین های آنلاین وجود دارد. اما مزایای بنر گیف نسبت به معایبش دو برابر است وتاثیر به سزایی در استراتژی بازاریابی شما خواهد داشت.

نکات مهم درباره طراحی بنر متحرک GIF :

+ بنرهای متحرک GIF توسط اکثر ناشران و شبکه های تبلیغاتی پذیرفته شده اند:

شبکه های تبلیغاتی نظیر گوکل  بنر گیف را  می پذیرند که باید حجمی کمتر از 200 کیلو بایت داشته باشد.

+ طراحی بنر گیف ممکن است به صورت انیمیشن باشد :

در این نوع بنر های انیمیشنی زمان باید 30 ثانیه یا کمتر باشد ، و الزامیست که انیمشن بعد از 30 ثانیه متوقف شود ( دراین نوع بنر انیمیشنی بنر  GIF  باید کندتر از 5FPS  باشد )

+ می توان توضیحات نسبتا پیچیده ای را از طریق اسلاید ها بیان کرد:

طبق تجربه ای که در زمینه ی تبلیغات داریم ما متوجه شده ایم که بسیاری از برندهای تجاری معتبر از اسلایدها در بنر گیف  برای نمایش محصولات بیشتر خود استفاده می کنند. و این یک راه عالی برای تبلیغ فصلی فروشگاه  شما با استفاده از تبلیغات آنلاین است.

  • این نوع بنرها حجم بسیاری کمی دارند همانطور که قبلا گفتم بنر گیف نباید بیش از 150 کیلوبایت باشد.
  • این نوع بنرها برای پخش به پلاگین خاصی نیاز ندارند.

+ شما به آسانی می توانید یک بنرGIF را طراحی کنید

در پایان توضیحات ، نحوه ایجاد یه بنر را به شما آموزش می دهیم ولی یه نکته را در نظر بگیرید که طراحی بنر گیف به صورت حرفه ای نیاز به مهارت ،خلاقیت دانش فنی بالایی نیاز دارد . تیم طراحی بنر نیک نگار دارای نمونه کارهای حرفه ای با خلاقیت بالا می باشند.

+ بنر  گیف به راحتی در تلفن های همراه قابل مشاهده هستند

+ بنر  GIF جذاب و تعاملی هستند.

مواردی  که برای سفارش طراحی بنر گیف لازم است برای تیم طراحی بنر نیک نگار بفرستید :

تصاویر باکیفیت محصولات یا خدمات:

از انجایی که واحد طراحی بنر نیک نگار کلیه خدمات مربوط به طراحی وبا کیفیت انجام می دهند لذا خواهشمندیم در سفارش طراحی  بنر تصاویر را با کیفیت بالا ارسال کنید.

  • اصول طراحی در خدمات بنر متحرک GIF: اصولی که در طراحی بنر متحرک رعایت میکنیم شامل : کنتراست ، تکرار ، تراز ومجاورت.

  • محتوای دقیق : تمام اطلاعاتی که ما  در بنر متحرک GIF استفاده می کنیم ، دقیق و توصیفی کامل از محصولات وخدمات شماست.

  • محتوای بزرگسال وبالغ : اگر می خواهید یک تبلیغ AdWords را با استفاده از بنرمتحرک GIF راه اندازی کنید، اطمینان حاصل کنید که تبلیغات شما برای کاربران مناسب و امن است زیرا گوگل در شرایط خاص بسیاری از تبلیغات رو مجازات می کند

اکنون که همه این اطلاعات را مختصرا توضیح دادیم ، هم اکنون برای طراحی بنر متحرک کمپین های بازاریابی تان سفارش خود را به تیم حرفه ای طراحی بنر نیک نگار بسپارید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.